Плани уроків

У цьому розділі наведено плани уроків з біології, анатомії, охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Антибіотики

План уроку антибіотиків e-Bug спрямований на дослідження того, як працюють антибіотики і чим бактерії відрізняються від вірусів або людських клітин.

  • Анімація та робочий аркуш учня описують, як виникає та поширюється стійкість до антибіотиків.
  • Презентація містить інформацію про відкриття антибіотиків і стійкість до них.
  • Вікторина дає змогу перевірити знання учнів про антибіотики до або після уроку. Національні дані дозволяють учням порівнювати свої відповіді з відповідями інших людей.
  • Нарешті, учні використовують статистичні тести для аналізу даних щодо стійкості до антибіотиків.

Вакцинації

План уроку вакцинації e-Bug передбачає висвітлення поширених помилок щодо вакцинації:

  • Основна діяльність дає змогу учням зрозуміти, як засоби масової інформації впливають на громадську думку про вакцини.
  • Коротка презентація PowerPoint знайомить учнів із вакцинацією Ендрю Вейкфілда. Потім учні використовують дані епіднагляду в Англії для побудови графіка, щоб зрозуміти вплив страху перед трикомпонентною вакциною проти кору, паротиту та краснухи (КПК) на коефіцієнт використання вакцини та зараження кором.
  • Анімація та робочий аркуш учня показують, як працює наша імунна система і як вона реагує на інфекційні захворювання та вакцини.

Гігієна

"Простий посібник зі здорового життя в мікробному світі - так звана гігієна гігієни" - це інтерактивний посібник, розроблений Міжнародним науковим форумом із домашньої гігієни, який пояснює наше сучасне розуміння так званої гіпотези гігієни, як і чому занижена взаємодія з нашим мікробним світом пов'язана з підвищенням рівня алергій та інших хронічних запальних захворювань. Посібник також розглядає, як ми можемо розвивати гігієнічні звички, що захищають нас від інфекційних захворювань, одночасно підтримуючи вплив мікробів, важливих для нашого здоров’я.