Вакцинація

Цей розділ охоплює тему профілактики захворювань за допомогою щеплень.

У цій діяльності учні беруть участь у моделюванні, щоб побачити, як застосовуються вакцини для запобігання поширення інфекцій.

Як додаткове завдання для більш здібних учнів пропонується вивчити дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) про вакцинацію проти кору. Учні повинні спробувати пояснити, чому кір в Африці вбиває більше дітей, ніж у Європі, незважаючи на наявність вакцини.

Додаткова діяльність має на меті оцінити, які вакцини необхідні для відвідування певних країн світу і чому.

 

Англомовнi матерiали. Велика Британія: графік вакцинації

  

Порівняйте графіки вакцинування в різних європейських країнах!

Європейський центр профілактики та контролю захворювань створив інструмент для вивчення графіків імунізації по всій Європі. Порівняйте графіки вакцинації між двома європейськими країнами або знайдіть конкретне захворювання та вивчіть щеплення в багатьох різних країнах. Ви також можете здійснити пошук графіка за віковою групою. Ознайомтеся з графіком вакцинування тут: http://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/pages/scheduler.aspx.

 

 

 

 

 

border border
border

DISCLAIMER: e-Bug was developed for use in schools pre-COVID-19 and so some activities may require modification based on your school’s distancing guidelines.

Please use your judgement and tell us how you have modified the activities, or if you would like to discuss some ideas, contact e-Bug@phe.gov.uk

Do not show me again