Інфекції, що передаються статевим шляхом

Інфекції, що передаються статевим шляхом, частіше зустрічаються, особливо серед молоді. Цей розділ має на меті навчити учнів, яким чином сексуальна активність може призвести до поширення мікробів та хвороб.

Учні спостерігають, як легко потенційно шкідливі мікроби можуть передаватися людям, про яких ви турбуєтеся, а ви навіть не здогадуєтеся про це. Учні проводять хімічний експеримент, щоб побачити, скільки людей може несвідомо заразитися через незахищений статевий акт та яким чином ми можемо запобігти цьому.

Комікс є основою додаткової діяльності. Кожна сцена коміксу демонструє наших двох головних героїв, Емі та Гаррі, які приймають як хороші, так і погані рішення. Учням пропонується обговорити, наскільки розумні ці рішення та наскільки вони стосуються їх.

Додаткові вправи та завдання спрямовані на заохочення учнів до вироблення правильних уявлень про ризик інфекцій, що передаються статевим шляхом, та розвиток навичок проведення бесід про використання презервативів. Через розповіді та інтерактивні анімації, у яких за приклад узято хламідію, учні зрозуміють сприйнятливість людей до інфекції та потенційну тяжкість її наслідків.

 

Ресурси
  • Інфекції, що передаються статевим шляхом-Повний комплект  Microsoft Word icon    Adobe PDF icon
  • Хламідіоз (альтернативна діяльність)
  • Хламідіоз - Повний комплект  Microsoft Word icon    Adobe PDF icon

Цей урок був розроблений у партнерстві з дослідницькою групою з питань сексуального здоров’я для підлітків (Університет Ковентрі) www.healthinterventions.co.uk

Coventry university SASH

 

 

 

 

border border
border

DISCLAIMER: e-Bug was developed for use in schools pre-COVID-19 and so some activities may require modification based on your school’s distancing guidelines.

Please use your judgement and tell us how you have modified the activities, or if you would like to discuss some ideas, contact e-Bug@phe.gov.uk

Do not show me again