Детективна гра e-BugУ грі e-Bug Детективи з розшуку мікробів учні грають у «слідчого мікробів», який відвідує місце «інциденту», пов’язане з діяльністю мікробів. Кожна місія передбачає якусь таємницю, хибні ідеї щодо справи. Гравець знаходить докази, що суперечать цим ідеям, і в процесі гри розкриває справжню причину проблеми, при цьому дізнаючись про мікроби.

Місія 0. Навчання

Гравець знайомиться з концепцією та дизайном ігор для старшої школи, тут показано всі відповідні функції, необхідні для завершення кожної головоломки в місіях.

Місія 1. Погані бактерії на вечірці барбекю

Актор Х'ю Гего захворів після отримання нагороди як кращий актор за роль у фільмі. Його охоронець Геракл Самсон вважає, що шеф-кухар навмисне отруїв Х'ю. Шеф-кухар є братом іншого актора, який не зміг отримати жодної нагороди. Гравець досліджує кухню та ванну кімнату для підтвердження недотримання гігієни й намагається визначити причину інфікування, а також виявити докази того, чому гігієна важлива.

Місія 2. Коли мікроби бешкетують

У Європі з’явилося повідомлення про хворобу, яку не можна вилікувати звичайними засобами. Навіть найпотужніші антибіотики виявляються неефективними. З деяких причин захворювання трапляються частіше в одних регіонах, ніж в інших. Гравець відвідує лабораторію провідного мікробіолога, а також офіс лікарів у регіоні, що страждає від цієї хвороби. Виявивши зв'язок між неналежним використанням антибіотиків і випадками захворювання, гравець зрозуміє, що таке стійкість до антибіотиків.

Місія 3. В азартні ігри виграти не можна

Гравця запросили розслідувати ситуацію раптової хвороби футбольної команди через підозру нечесної гри. Попри те, що з’явився тренер і хотів усіх ввести в оману, гравець виявляє, що причина цієї проблеми може бути пов'язана з мікробами. Гравець дізнається про важливість дотримання правил зберігання пляшок з водою, про наслідки незавершеного курсу антибіотиків, а також про побічні ефекти використання антибіотиків.


 

 

 

border border
border