junior banner
 

Вакцинації

Хоч антибіотики та інші лікарські засоби можуть допомогти нам боротися з інфекціями, для запобігання інфікування використовують вакцини.

На цьому уроці учні вивчають історію Едварда Дженнера та його дивовижне відкриття першої вакцини, щоб пояснити, як вплив відносно нешкідливих мікробів може захистити нас від смертельних. Вправи на "заповнення пробілів" та "відповіді на запитання" допоможуть закріпити ключові моменти історії.

Розширена діяльність заохочує учнів відтворити історію Едварда Дженнера та його відкриття вакцини через веселу гру. Лише подумайте, якби вакцина не була відкрита, більшість учнів не прожила б досить довго і не навчалася б сьогодні! Лишень подумайте, якщо б не було відкрито вакцини, більша частина учнів не жила б достатньо довго і не навчалася б сьогодні

  

Англомовнi матерiали. Велика Британія: графік вакцинації

  

Порівняйте графік вакцинації в різних європейських країнах!

Європейський центр профілактики та контролю захворювань створив інструмент для вивчення графіків імунізації по всій Європі. Порівняйте графіки вакцинації між двома європейськими країнами або пошукайте конкретне захворювання та вивчіть розклад щеплень у багатьох різних країнах. Ви також можете здійснити пошук плану вакцинації за віковою групою. Ознайомтесь з розкладом вакцин тут: http://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/pages/scheduler.aspx.

 

 

DISCLAIMER: e-Bug was developed for use in schools pre-COVID-19 and so some activities may require modification based on your school’s distancing guidelines.

Please use your judgement and tell us how you have modified the activities, or if you would like to discuss some ideas, contact e-Bug@phe.gov.uk

Do not show me again