junior banner
 

Гігієна на фермі

Ферма є цінним навчальним середовищем, яке може забезпечити позитивний досвід здобуття знань. Проте, щоб забезпечити приємне та безпечне відвідування ферми, важливо знати про поширені там мікроби, адже деякі з них можуть бути шкідливими для людей.

Сільськогосподарські тварини здатні переносити мікроби, які корисні і нешкідливі для них самих, але загрожувати людям, якщо вони потраплять всередину нашого тіла. Прикладами цих шкідливих мікробів є кишкова паличка, сальмонела і кампілобактер.

У розділі 2.4 «Гігієна на фермі» йдеться про те, що навколишнє середовище є домівкою як для корисних, так і шкідливих мікробів. Учні дізнаються за допомогою групових дискусій, «соціальних мереж» та настільної гри "Подорож на ферму" ризики та переваги різних мікробів, що мешкають на фермі.

Ресурси
  • Гігієна на фермі - Повний комплект   Microsoft Word icon    Adobe PDF icon
 

DISCLAIMER: e-Bug was developed for use in schools pre-COVID-19 and so some activities may require modification based on your school’s distancing guidelines.

Please use your judgement and tell us how you have modified the activities, or if you would like to discuss some ideas, contact e-Bug@phe.gov.uk

Do not show me again