junior banner
 

e-Bug ders paketi

e-Bug mikroorganizmaları, enfeksiyonun yayılması, önlenmesi ve tedavisini kapsayan etkinlikler ve ders planları sunan, sınıfta kullanmak için ücretsiz bir eğitim kaynağıdır.

e-Bug'un her bölümü öğretmenler için detaylı ders planları ve sınıf çalışması için eğlenceli öğrenci çalışma kağıtları içermektedir. Ayrıca değişik indirilebilir animasyonlar, fotoğraflar, filmler ve sunumlar mikrobiyolojinin daha zor konularına destek olmak için mevcuttur.

Eğer tercih ederseniz, öğrenci yazılı metinlerinin bir çoğu gerekli fotokopi miktarını azaltmak için indirilebilir beyaz tahta sunumu olarak da mevcuttur.

Bireysel olarak paketin her bölümüne erişmek ve her bölümü indirmek için bu sayfanın sol tarafındaki bağlantıları kullanabilirsiniz ya da bütün paketi olarak indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Genç komple paket     

 

DISCLAIMER: e-Bug was developed for use in schools pre-COVID-19 and so some activities may require modification based on your school’s distancing guidelines.

Please use your judgement and tell us how you have modified the activities, or if you would like to discuss some ideas, contact e-Bug@phe.gov.uk

Do not show me again