junior banner
 

Iгри вiд e-Bug


Платформа містить три основні типи гри, які використовуються для досягнення тих самих завдань навчання, що й пакет уроків. Є елемент вікторини, який допомагає з'єднати фантастичний світ гри з реальним світом. Є гра для сортування їжі, у якій гравці правильно розміщують продукти на кухні; створено ігровий майданчик, на якому гравець зменшується до масштабу мікроба і вивчає взаємодію з вірусами, грибами та бактеріями.

Усе про мікроби

Перші кілька розділів гри стосуються вивчення різних типів мікробів (бактерій, грибів, вірусів), зокрема того, як вони відрізняються за розміром і формою. Під час гри кожен тип показано поряд з іншими, і гравець може побачити, що гриби більші, ніж бактерії, і т. д. Гравець повинен зробити світлини правильного типу мікроба.

Корисні і шкідливі мікроби

Гравцеві показують, що деякі мікроби шкідливі. Коли гравець торкається поганого мікроба, то втрачає частину здоров'я в грі. Учасник гри застосовує мило по відношенню до шкідливих мікробів, щоб змити їх зі шкіри. Гравець також виконує подібну дію, спрямовуючи «природні захисні сили організму» на віруси в крові, щоб убити їх. Звичайно, не всі мікроби шкідливі. "Добрі" мікроби в грі змагаються з поганими мікробами, і гравець використовує Люсі Лактобактерію, щоб перетворити молоко на йогурт.

Гра"Кухня"

Гравцеві дається 30 секунд, щоб розкласти куплену їжі в правильному місці на кухні. Наприклад, у холодильнику молоко кладуть на дверцята, а овочі до нижнього ящика. Бали втрачаються, коли гравець чхає на їжу або не миє рук після того, як доторкнувся до сирого м'яса (або після чхання). Мета гри полягає в тому, щоб показати, де саме певні види харчів мають правильно зберігатися на кухні, а також проілюструвати, як чхання може поширювати шкідливі мікроби.

Завершення курсу

В останньому розділі гри гравця знову зменшують до розміру мікроба, і він перебуває всередині кровотоку, який протидіє інфекції. На цей раз, однак, існує серйозна інфекція, яку не можна подолати власними захисними силами організму. Гравець повинен пройти повний курс антибіотиків. Якщо гравець не закінчить курс лікування (використовуючи ВСІ таблетки), то суперінфекція повертається.